• Kurumsal

  Kurmakta olduğumuz birinci sınıf otomasyon ve kontrol sistemleri, müşterilerimizin işletmelerini sürdürülebilir şekilde ve daha verimli çalıştırmalarına, daha yüksek katma değer yaratmalarına ve bu sayede dünyanın her köşesinde rekabet edebilmelerine imkan veriyor.  KS
  Mühendislik ve Otomasyon, çeşitli mühendislik firmalarında, yurt içi ve yurt dışında bir çok projede uzun yıllar görev aldıktan sonra güçlerini birleştirip kendi isimleri ile iş dünyasında yer almak isteyen iki genç mühendis tarafından kuruldu. Endüstriyel proses otomasyonu konusunda uzman çözümler geliştirmek ve müşterilerimizin tesislerine yüksek kalite ve güvence ile entegre etmek KS Mühendislik ve Otomasyon’un kuruluş fikrini oluşturmaktadır.
  Merkez ofisi Adana’da bulunan KS Mühendislik ve Otomasyon olarak sistemlerimiz, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında bir çok işletmede üretim performansının, iş ve çevre güvenliğinin her gün her dakika en yüksek seviyede tutulabilmesini sağlamaktadır.
  Müşterilerimizin milyonlarca dolar değerindeki tesislerini bizlere emanet ederken gösterdikleri güvenin gerektirdiği sorumluluğun farkındayız! Bu nedenle her projemizi, tasarım aşamasından başlayarak en küçük detayına kadar tekrar tekrar gözden geçiriyor, sistemlerimizin eksiksiz olarak devreye girmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz.
  KS Mühendislik ve Otomasyon, endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemleri hizmetinde gerek kalitesi gerekse çok opsiyonlu çözümleri ve yenilikçiliği ile kısa vadede yerel ve orta vadede de global pazarlarda konumunu perçinlemeyi amaçlamaktadır.
  Yenilikçi yaklaşımı, bilimsel iş yönetimi anlayışı, üstün kalite politikası, operasyonel mükemmellik ve çevre dostu çözümleri ile kurumsallaşmayı kendisine hedef olarak koyan KS Mühendislik ve Otomasyon istikrarlı olarak hızla büyümekte ve gelişmektedir.


ADRES BİLGİSİ

KS ELEKTRİK OTOMASYON YAZILIM MAKİNE MÜHENDİSLİK TİCARET

Adres: Yeni Karşıyaka Sanayii Sitesi, Güzelevler Mahallesi, 2067/2 Sokak, No: L/7 Yüreğir/ADANA