• FİYAT POLİTİKAMIZ NASIL? RAKİPLERİMİZDEN ve PİYASA STANDARDINDAN DAHA UCUZA NASIL YAPABİLİYORUZ?

  ● Kâr marjımızı düşük tutuyoruz! KS Mühendislik ve Otomasyon yeni kurulan bir firmadır. Kâr marjımızı piyasa standardından ve rakiplerimizden oldukça düşük tutarak üzerimize aldığımız bu maliyeti piyasada yer edinme, bilinirlilik ve reklam gibi bir gider olarak düşünüyoruz. Bu da MÜŞTERİLERİMİZE BİR KAZANÇ olarak yansıyor.

  ● Kullanacağımız donanım ve malzemelerin büyük bir kısmını üreticisinden doğrudan ithal ediyor, tedarik zincirinde aracı firmaları elimine ediyoruz. Bu da müşterilerimize daha uygun bir teklif sunmamız için bize gerekli imkânı sağlıyor ve MÜŞTERİLERİMİZE BİR KAZANÇ olarak yansıyor.

  ● Devreye alma, saha çalışmaları gibi işlemlerde rakiplerimizin aksine günlük süpervizörlük ücreti gibi ücretler istemiyoruz. İstediğimiz ücret, sunduğumuz teklif mektubunda ne ise o! Bu da MÜŞTERİLERİMİZE BİR KAZANÇ olarak yansıyor.

  ● Uzun yıllar boyunca, dünyaca ünlü kurumsal firmalarda çalışırken deneyimlediğimiz Lean Manufacturing yöntemini iş modelimize uygun şekilde entegre ediyoruz Ayrıca Hard Discount yöntemine benzer bir yöntem ile maliyetlerimizi minimumda tutuyoruz. Bu da fiyatlarımıza yansıyor ve düşük maliyet ile rakiplerimizden çok daha uygun fiyatları müşterilerimize sunabiliyoruz. Bu da MÜŞTERİLERİMİZE BİR KAZANÇ olarak yansıyor.

  ● Ağustos 2018 döviz kuru şoku ve ardından yaşanan ekonomik kriz hepimizin malumu. Ancak rakiplerimizin aksine yeni kurulan bir firma olarak KS Mühendislik ve Otomasyon’un hiçbir banka veya finansal kuruma borcu yoktur. Bu avantajımız, daha uygun fiyatı müşterilerimize sunma olanağını bize sağlıyor. Bu da MÜŞTERİLERİMİZE BİR KAZANÇ olarak yansıyor.


  HERKESTEN DAHA UCUZA YAPTIRMAK İÇİN, UCUZLUK GARANTİSİ İÇİN
  HEMEN TELEFON EDİN: 0 507 722 01 54

ADRES BİLGİSİ

KS ELEKTRİK OTOMASYON YAZILIM MAKİNE MÜHENDİSLİK TİCARET

Adres: Yeni Karşıyaka Sanayii Sitesi, Güzelevler Mahallesi, 2067/2 Sokak, No: L/7 Yüreğir/ADANA